WN Jaarmagazine 2021 gepubliceerd!

Geplaatst op 07-04-2021 door Stichting Warmtenetwerk

Wij zijn verheugd u te kunnen melden dat ons jaarmagazine 2021 is gepubliceerd! In het WN Magazine hebben wij de hoogtepunten van 2020, oftewel de best gelezen artikelen, speciaal voor onze leden gebundeld.


Fysiek exemplaar voor leden
Het magazine is post verstuurd aan de contactpersoon van de organisatie die lid is van Stichting Warmtenetwerk. Bent u geen contactpersoon, maar is de organisatie waarvoor u werkzaam bent wel lid, dan kunt u hier de digitale versie lezen. Bent u zelf onze contactpersoon, maar heeft u geen magazine ontvangen, dan kunt u een e-mail sturen naar secretariaat@warmtenetwerk.nl


Aanvragen magazine door niet-leden

Ook als u geen lid bent van Stichting Warmtenetwerk, kunt u het magazine aanvragen. Wij vragen dan wel een vergoeding van 25 euro excl. BTW. U ontvangt het magazine gratis als u lid wordt, zie ledenvoordelen

Medewerkers van overheidsinstellingen of woningcorporaties kunnen het magazine gratis aanvragen! 

Inhoud WN Magazine 2021
In dit jaarmagazine zijn de hoogtepunten uit de duurzame warmtesector van 2020, oftewel de best gelezen artikelen, speciaal voor onze leden gebundeld. Wij publiceren wekelijks actuele artikelen voor en over de duurzame warmtesector. Het afgelopen jaar was er veel aandacht voor warmteprojecten in verschillende gemeenten. Natuurlijk is er ook aandacht voor wet- en regelgeving zoals de Warmtewet 2.0, trends en ontwikkelingen zoals onderzocht en gepubliceerd in het Nationaal Warmtenet Trendrapport, duurzame energiebronnen zoals geothermie, zonnewarmte, WKO, restwarmte van datacenters en riothermie. Ook belangrijke lessen uit de aardgasvrije wijken en bewonersinitiatieven op het gebied van warmtenetten komen aan bod. Thema’s die een goede weerslag geven van hetgeen er momenteel in Nederland plaatsvindt op het gebied van warmtenetten.

Wij wensen u veel leesplezier! 

 

 

Lees ook onze andere berichten