PHOE is hét centrum voor energie opleidingen in Nederland en biedt gerenommeerde post-hbo-opleidingen aan op energiegebied. De volgende opleidingen gaan binnenkort van start:
Training Adviesvaardigheden (Adviseren in de energietransitie) Start op 1 november 2023, 5 dagdelen. De energietransitie vraagt ons niet alleen om onze manier van omgaan met energie te veranderen, maar ook om op een andere manier de omgeving erbij te betrekken en mee te nemen in de realisatie van duurzame energieprojecten. Daarvoor zijn goede adviseurs nodig die binnen de verduurzaming partijen in beweging kunnen brengen, kunnen enthousiasmeren en dichter bij elkaar kunnen brengen. Alleen zo komt men tot gezamenlijk gedragen oplossingen. Welke adviestechnieken zijn er, hoe geef je gedegen advies en aanbevelingen, hoe zet je verandering in gang en hoe beïnvloed je het gedrag van anderen?
Duurzame Energie
Start in januari 2024, nadere datum volgt (11 dagdelen). De opleiding Duurzame Energie behandelt de principes die aan de winning van duurzame energie ten grondslag liggen. Voor iedereen die met de energietransitie te maken heeft is dit een goede opleiding om de principes van duurzame energie te leren kennen. Ook voor starters in de energiewereld is dit een goede opstap.
Introductie Energiekunde Start in januari 2024, nadere datum volgt (22 dagdelen). De post-hbo-opleiding Introductie Energiekunde richt zich op energiegebruik binnen de industrie en de gebouwde omgeving, zowel nieuwbouw als bestaande bouw. Je wordt opgeleid tot energiedeskundige die voldoende allround is om in een bedrijfssituatie de benodigde maatregelen te bepalen ter bevordering van een optimale energiehuishouding. Na succesvolle deelname van de opleiding ben je een generalist in het vakgebied. Je bent in staat om namens jouw bedrijf of instelling de regie te voeren en als volwaardig gesprekspartner te fungeren wanneer het over energievraagstukken gaat.
Energieconsulent
Start op elk gewenst moment van het jaar. In de opleiding Energieconsulent wordt de kennis uit de opleiding Introductie Energiekunde geïntegreerd en de ontbrekende kennis op het gebied van systeemleer en adviesvaardigheden geleerd. Binnen anderhalf jaar ga je onder persoonlijke studiebegeleiding aan de slag met zowel theorie als een gespecialiseerde praktijkopdracht, die veelal gericht zal zijn op het oplossen van een energievraagstuk. De studiebelasting bedraagt in totaal ongeveer 400 uur. Slaag je? Dan mag je je bij de FedEC inschrijven als Register Energieadviseur (titel ‘rea’).
Wij gebruiken cookies om onze website en onze service te optimaliseren.
Functioneel
Altijd actief
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
Voorkeuren
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Statistieken
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes.The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.